Antalya'nın Gerçek Profesyonel Masörü

Biyografi

Yakışıklıyım, çekiciyim, şuyum buyum demeyeceğim.Bunun kararını zaten herkes kendine göre verecektir.


Benim Aradığım özellik-güzellik de değil bu özellikler görmesini ve bakmasını bilenler için zaten her yerde olan şeyler.Ben biraz daha derinlerde güzellik arayanlardanım.Siz de benim gibi hayata bakabilmeyi ve bakarken görebilmeyi öğrendim diyenlerdenseniz,eğer, küçücük bir ayrıntının bile insanı olağanüstü güzelleştirebildiğini bilenlerdenseniz çooooook iyi anlaşacağız demektir.


Adım Sedat , Masörüm. 33 Yaşımdayım,  Niğde doğumluyum.

Aslan ve Başak burcunun ortak özelliklerini taşıyorum,ama, Aslan'dan daha çok almışım sanırım.1.90 cm boyunda, 90 kiloda, Kumral ve Atletik Yapılıyım.

Beyaz tenliyim ve tam bir Gladiatör'e yakışacak fiziki yapıdayım...(Zaten Beni Yakından Tanıyanlar Bana GLADIATOR Diyorlar;)

 

Sertifikalarım Lütfen Detaylar için Resimlere Tıklayınız.

 

 

Özel Fotoğraflarım için Burayı Tıklayın..
 

         
       
       
       
       Akdeniz Üniversitesi turizm işletmecilik mezunuyum, birkaç dili çok iyi konuşabiliyorum. Bedensel güzelliğin akıl ve eğitimle birleştiği zaman gerçek bir şahesere dönüştüğüne inanıyorum. 'Dürüstlük' en çok sevdiğim kişilik özelliğim olup bunun yanında bakımlı, temiz, derli toplu ve yeterince titizim.


Güvenmek ve güvenilmek benim için çok önemli o yüzden Antalya'nın merkezinde kiralık bir evde yalnız yaşıyorum,evimin girişi çıkışı çok müsait,o yüzden bana gönül rahatlığıyla gelebilir ve kendi evinizdeymiş gibi hareket edebilirsiniz.


Masaj hakkındaki düşüncelerime gelince,masajda sınırım yok,özellikle karşımdaki kişiye göre hareket etmeyi seviyorum,masajda uyum çok önemli ve ben bu uyumu bir şekilde yakalayabilme becerimi çok iyi kullanabiliyorum.

Masajda temizlik,bakım, gizlilik,dürüstlük ve güvenilir hizmet temel prensibim olup sınırsız ve iyi bir masaj için doğru adreste bulunduğunuzu içtenlikle söyleyebilirim.


Denemek bedava demek isterdim ama hayat şartları ve özelliklede geleceğimi hazırlamak açısından maalesef ki diyemiyorum, bunu da tabi ki sizin takdirinize bırakıyorum.
 

Ticari Kariyer

2000 Yılın'da Askerlik Görevimin Tamamlanmasıyla Birlikte; Antalya'da Işıklar Caddesin de Bir Erkek Kuaför Salonu Açtım.. Halen Bu Salonu da işletmekteyim..

 

Küçük Yaşlardan Beri Çalışan Biri olarak Kuaförlüğü (Özellikle de Saç Tasarımını da) Meslek Edindim.. Lise Yıllarımın Sonun da Turizm ve İşletmecilik Bölümünde olduğumdan dolayı oteller de Staj Görüyordum.. Bu Esna da Masörlük Mesleği ile tanıştım, Bu Mesleğe Aşık Oldum Adeta, Bir Sürü Kitaplar Okudum, Bu Yönde Çalışmalar Yaptım, Kurslara Gittim Başarıyla Tamamladım, Kuaför salonumu Açtıktan 1 Sene Sonra (İşlerin Yolunda Gitmesiyle Tabii)  Salonu Ustalara Emanet ederek Sık Sık Bağımsız olarak Masörlük Hizmeti Vermeye Başladım.. Sizin Anlayacağınız Masörlük Mesleğini 10 Yılı Aşkın Bir zamandır Başarıyla ifşa etmekteyim..

 

İlk Zamanlarda Salonu Sık Sık Terk Edip Masaj Yapmaya Gidiyorum diye Bir Sürü Eleştiriler aldım..

 

Hatta Bir Seferinde Evime Misafir Olarak Gelen Babam, Benim Apar Topar Hazırlandığımı Görünce Nereye Gittiğimi ve İşe Gidip Gitmeyeceğimi Sordu.

Ben de kendisine Extra İşime Masaja Gittiğimi Söyledim.. Babam Müşterin Bayan mı ? Diye Sordu Ben de Evet Dedim ve Ekledim Ayrıca Erkek Müşterilerim de Var..

 

Babam Bunun Üzerine Hiddetlenerek "Oğlum Sen Gay misin? Erkek erkeğe masaj Yapar mı ?" Demişti.. Ben de Amaaan Diyerek Dışarı çıkmıştım...

 

Evet.. Bahsetmek istediğim şudur ki.. Ben Bu İşe ilk başladığımda Erkek Masör Neredeyse Yok Denecek Kadar Az Sayıdaydı, Üstelik Bu Konuda Toplum Bilinci de henüz oluşmamıştı..

Ancak Şu Anda da Bir Başka Sıkıntı Var ki; Gerçek Profesyonel Masör Bulmak Çok Güç

 

Siz Siz Olun, Asla Sabit Telefon Numarası Olmayan, Masör veya Masaj Salonu olduğunu iddia eden Amatörlere Kendinizi Teslim etmeyin!

 

Günümüz de ise Artık Babam bile Bu Mesleğimden Dolayı Beni Takdir ediyor.. Öyle ki;

 

Kuaför Salonum Halen Başarıyla Faaliyette, 1 adet özel masaj salonum var ve Şu Anda Tadilatı Sürmekte olan 1 adet te Bayan Güzellik Salonum var..

Kısacası Ticari Kariyerim de Masörlük Başka Mesleklerimde de Önümü Açacak Başarıyı Sağladı Bana..

Unutmayın ki iyi ve doğru yapılan bir masaj sonucunda daha mutlu ve daha başarılı olmak kesinlikle kaçınılmaz olacaktır.

Benim Güçlü Kuvvetli ve Bio-Enerji Dolu Ellerimle Kendinize Masaj Yaptırmaya karar verdiyseniz, gün ve saat almak için, yapacağınız tek şey beni aramak veya e-mail göndermek...


Sevgilerimle Antalya'dan MASÖR SEDAT.
 


 


İletişim

 

+90.542-741-5659 www.masorsedat.4t.com

masor, masör, massagge, masaj, antalya masaj, antalya rus masaj, antalya masaj evi, masajla rahatla, antalya masaj salaonu, class masaj salonu, klas erkek kuaförü, klass kuaför, klass masaj, klas masaj, class massagge saloon, antalya ışıklar masaj, lara masaj, ışıklar masaj, dedeman masaj, barınaklar masaj, antalya msaj servisi, masaj kursu, masörlük kursu,, masörlük sertifikası, masörlük sertifikalı, super masör, uzakdoğu masajı, tai chi masajı, taş masajı, stone massagge, thai-che massagge, çin masajı, thermal masaj, alın bölgesi özel masaj, t bölgesi masajı, v bölgesi masajı, sırt masajı, omuz ağrılarına özel masaj, Q bölgesi masajı, Q Noktası masajı, Erkeklerin de Q Noktası var, Erkek Q Noktası Masajı, Evlere özel masaj, Otellere özel masaj, Özel masör, özel masörlük Hizmeti, Saatlik masaj seansları, haftalık masaj seansları, aylık msaj seansları, devamlı masaj, 24 saat masaj, online masaj, masör sedat online, masaj arama motoru, masör ara, masör bul, ANTALYA MASÖR LİSTESİ, ANTALYA MASAJ SALONU LİSTESİ, ANTALYA'NIN HER YERİNE 24 SAAT MASAJ SERVİSİ. BAY VE BAYANLARA ÖZEL MASAJ SERVİSİ..